معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اعلام کرد:

جزئیات پرداخت وام ودیعه مسکن به مددجویان تا سقف ۳۰ میلیون تومان

جزئیات پرداخت وام ودیعه مسکن به مددجویان تا سقف ۳۰ میلیون تومان
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با تشریح جزئیات پرداخت وام ودیعه مسکن به مددجویان، افزود: مبلغ ۱۸۵ میلیارد تومان از محل هم‌افزایی بنیاد مستضعفان و صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای پرداخت تسهیلات رهن مسکن به خانواده‌های تحت حمایت براساس سهمیه‌های مشخص، در نظر گرفته شده است.
 
وی به شرایط و مبلغ تسهیلات رهن مسکن در استان‌های مختلف پرداخت و ادامه داد: سقف این وام در تهران و کلانشهرها مبلغ ۳۰ میلیون تومان و برای دیگر مراکز استان و شهرستان‌ها، بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان پرداخت خواهد شد.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد، مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ودیعه مسکن را پنج ساله اعلام کرد و گفت: زنان سرپرست خانوار، خانواده‌های پرجمعیت و خانواده‌های دارای بیماران خاص و صعب‌الاعلاج از اولویت برای دریافت این تسهیلات برخوردارند.


خدرویسی به شرایط ضمانت وام ودیعه مسکن برای مددجویان اشاره کرد و افزود: این تسهیلات با ضمانت آسان و حداقل شرایط به خانواده‌های تحت حمایت پرداخت خواهد شد.

https://news.emdad.ir/fa/newsagency/176064 

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲
کد خبر : ۲۱۰,۷۷۸
کلیدواژه ها: مسکن مددجویان، ودیعه مسکن، کمیته امداد امام خمینی(ره)، خدرویسی، معاون حمایت و سلامت خانواده، حمایتی و توانمندسازی