سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس:

نمایندگان بر اجرای قانون حمایت از معلولان تاکید دارند

نمایندگان بر اجرای قانون حمایت از معلولان تاکید دارند

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از استماع گزارش رئیس سازمان بهزیستی کشور در مورد برنامه‌ها و سیاست‌های این سازمان خبر داد و گفت: نمایندگان بر ضرورت توجه به اولویت‌بندی‌ها در سازمان مانند ایتام، کودکان و زنان بدسرپرست و اجرای قانون حمایت از معلولان تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، زهرا شیخی در گفت و گویی  درمورد جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از استماع گزارش رئیس سازمان بهزیستی کشور در مورد برنامه‌ها و سیاست‌های این سازمان خبر داد و افزود: نمایندگان بر ضرورت توجه به اولویت‌بندی‌ها در این سازمان مانند ایتام، کودکان و زنان بدسرپرست و بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست و اجرای قانون حمایت از معلولان تاکید کردند.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اعضای کمیسیون  براین نکته تاکید دارند موادی که در برنامه ششم توسعه مغفول مانده است باید در برنامه هفتم توسعه مورد توجه و بازبینی قرار گیرد.

شیخی از انتخاب اعضای این کمیسیون برای حضور در کمیسیون مشترک  طرح تاسیس صندوق های ذخیره دانشگاهیان وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد و افزود: روح الامینی، محسنی بندپی، فاضلی، آریان پور، محمدبیگی، سید مرتضی خاتمی، میرمحمدی و اسحاقی برای عضویت در کمیسیون مشترک این طرح انتخاب شدند.

https://www.behzisti.ir/news/46550

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۵۷
کد خبر : ۲۴۹,۳۳۸
کلیدواژه ها: قانون حمایت از معلولان؛ سازمان بهزیستی کشور؛